ВИРОБНИЦТВО І НАСОСИ
Річний обсяг виробництва - більше 16 мільйонів насосів - робить ГРУНДФОС одним з провідних виробників насосів у світі. Циркуляційні насоси для опалення та кондиціювання повітря, а також відцентрові насоси для промисловості, водопостачання, водовідведення та дозування є основними продуктами. Сьогодні ГРУНДФОС є найбільшим у світі виробником циркуляційних насосів, охоплюючи 50% світового ринку цього типу насосів.

Окрім насосів ГРУНДФОС виробляє стандартні і заглибні електродвигуни, а також надсучасну електроніку для контролю та управління насосами. Додаткові продукти виробляються в окремих підрозділах, які є частиною нової діяльності бізнесу компанії. Компанія ГРУНДФОС представила Blueflux, новий логотип технології, яка гарантує, що обладнання є одним з абсолютних кращих на ринку.

ГРУНДФОС В ДАНІЇ
Основна частина діяльності в датської компанії ГРУНДФОС (Grundfos DK - збутова компанія, Grundfos A/S - виробнича компанія і Grundfos Holding A/S - Холдинг ГРУНДФОС) відбувається в маленькому містечку, Б'єрінгбро, де компанія була заснована в 1945 році. Крім того ГРУНДФОС має об'єкти в інших містах Данії.

ГРУНДФОС ПО ВСЬОМУ СВІТУ
Група ГРУНДФОС представлена більш ніж 80 компаніями в більш ніж 55 країнах. Крім того продукція ГРУНДФОС продається в багатьох країнах місцевими дистриб'юторами.

ПРАВО ВЛАСНОСТІ
Фонд Пола Ду Йенсена був створений як самостійна установа в 1975 році. На сьогоднішній день фонд володіє 86,7% акцій холдингу ГРУНДФОС, доля персоналу - 2,0% і сім'ї засновника 11,3% акцій.

Метою Фонду є консолідація та розширення економічної бази безперервного розвитку Групи ГРУНДФОС. Капітал і прибутки Фонду використовуються виключно в межах мети Фонду, прибутки повинні бути реінвестовані в компанії ГРУНДФОС.

МАЙБУТНІ ЗАВДАННЯ
ГРУНДФОС працює на ринку насосів вже більше 60 років. Ми будемо продовжувати цей напрямок, ми прагнемо досягти ще більшої ваги та стати одним з найбільших партнерів в таких країнах, як Росія, Індія і Бразилія, ми розглядаємо Китай в якості другого внутрішнього ринку.

Перед нами стоять великі завдання, і саме тому ми приділяємо особливу увагу стійкому розвитку, новаторській технології, здатній змінити наш світ.

ПРОДУКЦИЯ